Menu

Fotografia Rodzinna

i okolicznościowa

O Fotografii Rodzinnej


Oferta Fotografii Rodzinnej skierowana jest do osób, które cenią swoje wspomnienia oraz cenne chwile z najbliższymi. Które doskonale wiedzą, jak bardzo warto utrwalić te wszystkie emocje na wyjątkowych zdjęciach. Bo dzieci dorastają tylko raz w życiu.

Czy zastanawialiście się kiedyś, co sprawiło, że pamiętacie niektóre wydarzenia i emocje z Waszego dzieciństwa? Czy nie są to w większości wydarzenia udokumentowane na fotografiach i filmach?

 Przy zdjęciach rodzinnych – to znaczy ciążowych, noworodkowych, dziecięcych itp. – współpracuję jedynie z osobami, które doceniają najwyższą jakość zdjęć i obsługi. Czy potrafisz sobie wyobrazić siebie i swoją rodzinę na zdjęciach, które możesz oglądać w moim portfolio?

Zdjęcia ciążowe

Fotografia Ciążowa

Z mojej strony zawsze możecie liczyć na pomoc jak pozować oraz jak się ubrać. W swoim studiu posiadam kilka sukienek ciążowych, z których możesz wybrać coś dla siebie na sesję studyjną lub sesję plenerową. Kolorystykę dobieramy albo do Twoich upodobań.

Fotografia Noworodkowa

Czy już widzisz jak bardzo warto zatrzymać na zdjęciach te niepowtarzalne chwile? Zdjęcia są bezcenną pamiątką niepowtarzalnych chwil w naszym życiu. O tym, jak wygląda sesja noworodkowa oraz jak przygotować się do sesji zdjęciowej, możesz poczytać tutaj. Podczas sesji noworodkowej panują warunki podobne do tych, które Twoje dziecko już zna.

Sesja noworodkowa
Zdjęcia dzieci

Fotografia Dziecięca

Spędzając czas ze swoimi dziećmi na co dzień, nie dostrzegamy tego, jak one szybko rosną i jak bardzo zmieniają się. Jak bardzo zależy Ci na tym, by zachować te chwile w niepowtarzalnych zdjęciach, do których będziesz wracać po latach z uśmiechem? Jak wygląda sesja zdjęciowa z dzieckiem? Jej przebieg często zależy od wieku dziecka oraz od charakteru.

Fotografia Rodzinna

Wspólne zdjęcia mogą być bardzo cenną pamiątką, która będzie przypominać nam o emocjach i relacjach, które Was łączą. Przynajmniej jedno wspólne zdjęcie rodzinne wykonuję na każdej sesji zdjęciowej. Jak myślicie, jak bardzo warto mieć takie wspólne zdjęcia w swoim rodzinnym albumie?

Zbliża się jakaś ważna rocznica rodzinna, Dzień Babci i Dziadka, albo Dzień Mamy? Sesja zdjęciowa może być wspaniałym pomysłem na prezent!

Zdjęcia rodzinne
Chrzest

Chrzest Święty

Chrzest Święty jest jednym z najważniejszych sakramentów człowieka. Dopełnieniem fotografii z okazji chrztu świętego może być sesja zdjęciowa – którą gorąco polecam zrobić innego dnia, nie zapominając zabrać ze sobą pamiątek ze chrztu świętego. Będziesz rodzicem chrzestnym i nie masz pomysłu na prezent?

Komunia Święta

Komunia Święta jest wielkim wydarzeniem dla Waszego dziecka, które z pewnością będzie pamiętać po latach. Kwiaty zwiędną, kartki mogą się zgubić – a zdjęcia pozostaną. Wahacie się, co kupić z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Sesja zdjęciowa z tej okazji jest doskonałym pomysłem. Otrzymujecie wówczas imienne zaproszenie, które można wykorzystać w dogodnym terminie.

2016-kwiecienfb-15
Sesja plenerowa

Sesja na prezent

Kwiaty zwiędną, kartki mogą się zgubić – a zdjęcia pozostaną.  Sesja zdjęciowa z tej okazji jest doskonałym pomysłem. Otrzymujecie wówczas imienne zaproszenie, które można wykorzystać w dogodnym terminie.