Menu

Pierwsza Komunia Święta

Back to portfolio

Komunia Święta

 

Komunia Święta jest wielkim wydarzeniem dla Waszego dziecka, które z pewnością będzie pamiętać po latach. Oferuję reportaż z tego dnia, jak również indywidualne sesje zdjęciowe z okazji Pierwszej Komunii Świętej.

Jak wygląda Fotografia z okazji Komunii Świętej?

 

Reportaż z Pierwszej Komunii Świętej może odbywać się w dwojaki sposób. Pierwszym wariantem jest możliwość zatrudnienia mnie, jako grupowego fotografa, który zrobi zdjęcia Waszym komunistom w kościele, a po kościele zrobi kilka zdjęć grupowych, indywidualnych i z rodzicami. Drugim wariantem jest zatrudnienie mnie do reportażu indywidualnie – w tej wersji trzeba jednak podkreślić, że mimo szczerych chęci mogę nie mieć możliwości fotografowania w Kościele – ale mogę być z Wami od przygotowań do przyjęcia. Możemy się spotkać również tylko na sesji plenerowej lub studyjnej z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Jeśli masz wątpliwości, co powinnaś ubrać i wziąć ze sobą oraz nie jesteś pewna jak powinno ubrać się dziecko na sesję zdjęciową zapytaj.

Podaruj sesję z okazji Komunii Świętej

 

Kwiaty zwiędną, kartki mogą się zgubić – a zdjęcia pozostaną. Wahacie się, co kupić z okazji Pierwszej Komunii Świętej? Sesja zdjęciowa z tej okazji jest doskonałym pomysłem. Otrzymujecie wówczas imienne zaproszenie, które można wykorzystać w dogodnym terminie.