Menu

Chrzest Święty

Back to portfolio

*** Zobacz, jak wyglądał Chrzest Święty Mai >>

Chrzest Święty

Chrzest Święty jest jednym z najważniejszych sakramentów człowieka. Reportaż z okazji chrztu świętego może rozpocząć się od przygotowań, gdzie na fotografiach pojawi się krzątanina i emocje, które nam towarzyszą. Ważna dla Was może być informacja, że posiadam legitymację umożliwiającą fotografowanie podczas ceremonii w kościele. Po ceremonii jest czas na kilka zdjęć grupowych i w razie konieczności kilka ujęć z przyjęcia. Dopełnieniem fotografii z okazji chrztu świętego może być sesja zdjęciowa – którą gorąco polecam zrobić innego dnia, nie zapominając zabrać ze sobą pamiątek ze chrztu świętego.

Jak wygląda Fotografia z okazji Chrztu Świętego?

Fotografia reportażowa z okazji Chrztu Świętego jest naturalna i ukazująca emocje. Na sesję z okazji Chrztu Świętego możemy wybrać się w plener lub zrobić ją u mnie w studiu fotograficznym. Charakter takiej sesji jest często dyktowany przez dziecko i zdeterminowany jego wiekiem Jeśli masz wątpliwości, co powinnaś ubrać i wziąć ze sobą oraz nie jesteś pewna jak powinien ubrać się partner zapytaj.

Podaruj sesję z okazji Chrztu Świętego

Będziesz rodzicem chrzestnym i nie masz pomysłu na prezent? W bliższej lub dalszej rodzinie będzie chrzest? Sesja z okazji Chrztu Świętego jest doskonałym pomysłem. Otrzymujecie wówczas zaproszenie na sesję zdjęciową, którą obdarowani mogą wykorzystać w dogodnym dla siebie terminie, a taka pamiątka jest doskonała. Pamiętajmy, że nasze dzieci dorastają tylko raz.

Sesje razem – macierzyństwo na zdjęciach

Sesje razem są to dwa spotkania fotograficzne. Na pierwszym spotkaniu odbywa się sesja ciążowa, która ukazuje całe piękno kobiety będącej w ciąży. Na drugim spotkaniu odbywa się sesja noworodkowa, która ukazuje całą resztę pięknego macierzyństwa i miłości. Optymalny czas sesji ciążowej to końcówka 2 trymestru i 3 trymestr, natomiast sesje noworodkowe ze względu na największy komfort dla Waszego maluszka optymalnie jest, by odbyły się do 14 dnia życia. Chcesz wiedzieć więcej na temat sesji noworodkowych?