Menu

Marta Rutkowska

Fotograf Rodzinny, Okolicznościowy i Biznesowy

Fotografia jest obecna w mojej rodzinie od trzech pokoleń. Dzięki temu, miałam okazję poznawać jej tajniki od najmłodszych lat.  W czasach szkolnych aktywnie zajmowałam się Fotografią Architektury i Fotografią Krajobrazu – w tym czasie doszkoliłam swój warsztat na forum poświęconym Fotografii oraz studiowaniem fachowej literatury, jak również czerpaniem doświadczenia od osób zajmujących się zawodowo fotografią.

konkurs-11-2

Pasją do fotografowania ludzi i emocji na dobre zapałałam gdy urodziłam swoją pierwszą córeczkę. Po jakimś czasie ta pasja stała się formą samozatrudnienia. Działalność gospodarczą prowadzę od 2014 roku.

Do dnia dzisiejszego ukończyłam liczne kursy i warsztaty, dotyczące nie tylko fotografii komercyjnej.

Prywatnie jestem przede wszystkim mamą dwóch córeczek. W wolnych chwilach zdarza się, że gram na gitarze (tutaj znajdziesz piosenki na gitarę), albo w piłkę ręczną. Na wakacjach z chęcią żegluję albo wędruję po górach. Moją pasją są biegi z przeszkodami.

Zadowoleni Klienci

“ Marta potrafi wyczarować cudowne, niezwykle zdjęcia w miejscach które wydawałoby się że nie mają żadnego potencjału. Dziękujemy. ”
“ Właśnie jesteśmy po trzeciej sesji z Martą. Z sesji na sesję jestem coraz bardziej zachwycona. Widać, że jest to jej pasja. Zawsze służy pomocą, nie tylko w doborze kolorystyki do sesji zdjęciowej. Wszystkim polecam. ”
“ Pięknie wydobywasz emocje. Serdecznie dziękujemy za tak wspaniałą pamiątkę na lata. Niesamowity talent! ”
“ Dziękujemy serdecznie! Polecamy, super kontakt, atmosfera i fotografka. ”
Są takie sesje gdzie profesjonalizm fotografa wydobywa z kobiety wszystko co najlepsze i ukazuje to w pięknej formie. Marta jest w tym mistrzynią i każdemu polecam aby zatrzymał takie cudowne chwile właśnie u niej :*
Anna i Marek
Anna i Marek
Zielona Góra
Marta P.
Marta P.
Świebodzin
Natalia M.
Natalia M.
Zielona Góra
Wioleta M.
Wioleta M.
Wrocław
Kasia S.
Kasia S.
Sulechów